Gegužės 15 dieną visi penktų ir šeštų klasių mokiniai dalyvavo Utenos raj. savivaldybės finansuojamo projekto „Psichoaktyviųjų medžiagų vartojimui – NE“, įgyvendinamo Utenos r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro, veiklose. Projekto veiklų metu profesionalūs psichologai - Laurynas Jagelavičius, Audronė Šlepavičiūtė, Neda Karaliūtė (VšĮ "Psichologinių idėjų namai") mokiniams suteikė vertingų žinių apie įvairias priklausomybes, jų žalą, organizavo praktines užduotis, moderavo diskusijas, pokalbius, ugdančius mokinių atsparumą psichoaktyvių medžiagų vartojimui ir pan.
Mokiniai itin aukštai įvertino šio projekto ir jo veiklų kokybę bei aktualumą, visi 76 dalyviai norėtų, kad tokio pobūdžio veiklų būtų daugiau, suprato, kad psichoaktyvios medžiagos yra pavojingos, sužinojo, ką turėtų atsakyti asmeniui, kuris siūlo pabandyti psichoaktyvių medžiagų.
Aktuali informacija
Biblioteka
![]()






























