2026 m. balandžio 23 d. Utenos Krašuonos progimnazijos 6b ir 6c klasių mokiniai vyko į pažintinę-edukacinę išvyką į Vilnių. Mokiniai lankėsi Vilniaus TV bokšte, kur susipažino su jo istorija, paskirtimi bei aplankė Sausio 13-osios ekspoziciją. Vėliau aktyviai laiką leido Skyparke, stiprino komandinio darbo ir bendravimo įgūdžius. Išvyką užbaigė apsilankymas Ogmios mieste, kur turėjo galimybę pabendrauti, atsipalaiduoti ir prasmingai praleisti laiką kartu.
Neringa Pelėdienė ir Giedrė Mikučionienė























