2026 m. balandžio 23 d. Utenos Krašuonos progimnazijos 6b ir 6c klasių mokiniai vyko į pažintinę-edukacinę išvyką į Vilnių. Mokiniai lankėsi Vilniaus TV bokšte, kur susipažino su jo istorija, paskirtimi bei aplankė Sausio 13-osios ekspoziciją. Vėliau aktyviai laiką leido Skyparke, stiprino komandinio darbo ir bendravimo įgūdžius. Išvyką užbaigė apsilankymas Ogmios mieste, kur turėjo galimybę pabendrauti, atsipalaiduoti ir prasmingai praleisti laiką kartu.

Neringa Pelėdienė ir Giedrė Mikučionienė

01
02
03
04
06
1/5 
start stop bwd fwd

     

Svarbi informacija!

itraukusi ugdymas


„Versmės" skyrius

TŪM II

Keturios gamtos stichijos

Universalus mokymo(si) dizainas

Pamokų laikas, atostogos

  

Cookies user preferences
Mes naudojame slapukus, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Jei atsisakysite naudoti slapukus, ši svetainė gali neveikti kaip tikėtasi.
Priimti visus
Atmesti visus
Skaityti daugiau
Analitiniai
Įrankiai, naudojami duomenims analizuoti siekiant įvertinti svetainės efektyvumą ir suprasti, kaip ji veikia.
Google Analytics
Priimti
Atmesti
Reklaminiai
Jei sutinkate, puslapyje rodomos reklamos bus pritaikytos pagal jūsų pageidavimus
Google Ad
Priimti
Atmesti
Išsaugoti