Balandžio 24 d. Utenio stadione vyko Utenos rajono mokyklų mokinių lengvosios atletikos keturkovės varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti! Varžybose dalyvavo trys progimnazijos, o sportininkai rungėsi keturiose rungtyse: 60 m bėgime, šuolyje į tolį, kamuoliuko (150 g) metime bei ištvermės bėgime – 500 m mergaitėms ir 800 m berniukams. Komandinėje įskaitoje Krašuonos progimnazijos komandos laimėjo pirmąsias vietas ir iškovojo kelialapius į Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzonines varžybas, kurios vyks gegužės 12 d. Vilniuje, Vingio parke. Komandos vadovai Saulius Skrebelis ir Gintaras Šutinys. 

Mergaičių asmeninėje įskaitoje:
🥇 Adelė Keragalvytė
🥉 Gabija Rančytė
Berniukų asmeninėje įskaitoje;
🥇 Jonas Vištelis
🥈 Džiugas Juodėnas

Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus! Linkime sėkmės tolimesniuose startuose!

01_1
01_2
01_3
01_4
02_1
02_10
02_11
02_12
02_13
02_14
02_15
02_2
02_3
02_4
02_5
02_6
02_7
02_8
02_9
01/19 
start stop bwd fwd

     

Svarbi informacija!

itraukusi ugdymas


„Versmės" skyrius

TŪM II

Keturios gamtos stichijos

Universalus mokymo(si) dizainas

Pamokų laikas, atostogos

  

Cookies user preferences
Mes naudojame slapukus, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Jei atsisakysite naudoti slapukus, ši svetainė gali neveikti kaip tikėtasi.
Priimti visus
Atmesti visus
Skaityti daugiau
Analitiniai
Įrankiai, naudojami duomenims analizuoti siekiant įvertinti svetainės efektyvumą ir suprasti, kaip ji veikia.
Google Analytics
Priimti
Atmesti
Reklaminiai
Jei sutinkate, puslapyje rodomos reklamos bus pritaikytos pagal jūsų pageidavimus
Google Ad
Priimti
Atmesti
Išsaugoti