Balandžio 24 d. Utenio stadione vyko Utenos rajono mokyklų mokinių lengvosios atletikos keturkovės varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti! Varžybose dalyvavo trys progimnazijos, o sportininkai rungėsi keturiose rungtyse: 60 m bėgime, šuolyje į tolį, kamuoliuko (150 g) metime bei ištvermės bėgime – 500 m mergaitėms ir 800 m berniukams. Komandinėje įskaitoje Krašuonos progimnazijos komandos laimėjo pirmąsias vietas ir iškovojo kelialapius į Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzonines varžybas, kurios vyks gegužės 12 d. Vilniuje, Vingio parke. Komandos vadovai Saulius Skrebelis ir Gintaras Šutinys.
Mergaičių asmeninėje įskaitoje:
🥇 Adelė Keragalvytė
🥉 Gabija Rančytė
Berniukų asmeninėje įskaitoje;
🥇 Jonas Vištelis
🥈 Džiugas Juodėnas
Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus! Linkime sėkmės tolimesniuose startuose!





































