Balandžio 24 d. mūsų mokyklos 7 ir 8 klasių mokiniai, kartu su fizinio ugdymo mokytojais ir kitais Anykščių ir Molėtų mokyklų mokiniais dalyvavome įsimintiname žygyje, kurį suorganizavo Utenos sveikatos centras. Visą kelią mus lydėjo profesionalus gidas. Žingsniuodami pro vietas, kurias savo poemoje aprašė Antanas Baranauskas, mes ne tik grožėjomės šileliu, bet ir aplankėme Uoksinę pušį, stepinę pievą, Šventosios pušį, įspūdingąją Šlavės atodangą, Puntuko akmenį. Pusiaukelėje visi pasistiprinome prieš likusį maršrutą - kabančiu tiltu kirtome Šventąją pasiekėme Karalienės liūną. Už žygio organizavimą dėkojame Sigitai Vedrickienei, visuomenės sveikatos specialistei, vykdančiai sveikatos priežiūrą mūsų mokykloje.
Aktuali informacija
Biblioteka
![]()
























