Balandžio 24 d. mūsų mokyklos 7 ir 8 klasių mokiniai, kartu su fizinio ugdymo mokytojais ir kitais Anykščių ir Molėtų mokyklų mokiniais dalyvavome įsimintiname žygyje, kurį suorganizavo Utenos sveikatos centras. Visą kelią mus lydėjo profesionalus gidas. Žingsniuodami pro vietas, kurias savo poemoje aprašė Antanas Baranauskas, mes ne tik grožėjomės šileliu, bet ir aplankėme Uoksinę pušį, stepinę pievą, Šventosios pušį, įspūdingąją Šlavės atodangą, Puntuko akmenį. Pusiaukelėje visi pasistiprinome prieš likusį maršrutą - kabančiu tiltu kirtome Šventąją pasiekėme Karalienės liūną. Už žygio organizavimą dėkojame Sigitai Vedrickienei, visuomenės sveikatos specialistei, vykdančiai sveikatos priežiūrą mūsų mokykloje.

01_1
01_2
01_3
01_4
01_5
01_6
1/6 
start stop bwd fwd

     

Svarbi informacija!

itraukusi ugdymas


„Versmės" skyrius

TŪM II

Keturios gamtos stichijos

Universalus mokymo(si) dizainas

Pamokų laikas, atostogos

  

Cookies user preferences
Mes naudojame slapukus, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Jei atsisakysite naudoti slapukus, ši svetainė gali neveikti kaip tikėtasi.
Priimti visus
Atmesti visus
Skaityti daugiau
Analitiniai
Įrankiai, naudojami duomenims analizuoti siekiant įvertinti svetainės efektyvumą ir suprasti, kaip ji veikia.
Google Analytics
Priimti
Atmesti
Reklaminiai
Jei sutinkate, puslapyje rodomos reklamos bus pritaikytos pagal jūsų pageidavimus
Google Ad
Priimti
Atmesti
Išsaugoti