Vasara čia pat ir atostogos pradinių klasių mokiniams vos už kelių dienų. Anglų k. mokytojos Daivos Rimšienės 3a ir 3b klasių mokiniai dar praeitų metų rudenį užmezgė gražius santykius su trečiokais, besimokančiais Utenos mokykloje –  vaikų darželyje „Eglutė“.

Per paskutinę anglų kalbos pamoką trečiokai darė atvirukus bei rašė angliškus palinkėjimus vasaros atostogų proga. Tikimybė yra, kad bendradarbiavimas bus pratęstas rudenį.

Lai atostogos bus pilnos mielų akimirkų, neišdildomų įspūdžių, perskaitytų knygų ar parašytų laiškų. Draugaukime ir su lietuviška knyga, ir su kita užsienio kalba parašyta knyga.

„Tas, kuris nemoka svetimų kalbų, nesupranta ir savosios.” (J. V. Gėtė). Ar pritariate minčiai, ar ne, spręskite patys. Gyvenimiška patirtis savo laiku duos atsakymą. Gerų artėjančių atostogų!

Anglų k. mokytoja Daiva Rimšienė