2020 m. spalio 21 d. 7b klasės mokiniai kartu su klasės vadove Užpalių apylinkėse dalyvavo Išmaniajame susigaudymo žygyje, reikalaujančiame išmonės, naujų idėjų, energijos ir netikėtų sprendimų. Prieš žygį vaikai gavo žemėlapį su užduotimis ir užkoduotais ženklais. Klasė buvo suskirstyta į 3 komandas. Komandos, pasiekusios žygyje pažymėtus gamtos ar kultūros objektus, turėjo atlikti kūrybines užduotis, rinkti komandai taškus ir taip tęsti kelionę. Mokiniai pėsčiomis įveikė 9 km atstumą. Žygyje buvo svarbu ne tik greitis, bet ir taktika, komandos narių vaidmenų pasiskirstymas, išmonė ir ištvermė Šis interaktyvus žygis mokiniams suteikė galimybę geriau pažinti vienam kitą, sustiprino darbo komandoje įgūdžius, suteikė galimybę smagiai praleisti laiką, susipažinti su savo krašto gamta. O poilsio valandėlę puiki atrakcija buvo bendri pietūs prie laužo.

Jolita Šulskienė

01 (1)