Pagrindinis edukacinių konkursų „Olympis“ tikslas yra sudominti mokinius mokomaisiais dalykais ir skatinti mokinių mokymosi motyvaciją. Siekdami skatinti mokinių domėjimąsi informacinėmis technologijomis, visų klasių mokiniams rengėjai dovanojo nemokamą dalyvavimą informacinių technologijų konkurse! Pavasario sesijoje informacinių technologijų konkurse dalyvavo 198 1 - 8 klasių mokiniai. Medalius gaus dalyviai, kurių rezultatas yra daugiau nei 95%. Progimnazijoje net 25 mokiniai pasiekė šį rezultatą ir gaus medalį bei pirmo laipsnio diplomą.  Ulčickaitė Lėja (4b), Naglis Matkevičius, Joris Masys (5c), Gustė Micikevičiūtė, Patricija Vilkaitė, Viltė Kokaitė, Ugnius Šlepikas (5a), Justė Bernotaitė (respublikoje trečias rezultatas), Liepa Matiukaitė, Aušra Pelanytė, Austėja Smirnovaitė (6a), Liepa Čiutaitė, Deimilė Inčirauskaitė (6b), Ieva Inčerytė, Benas Balsys (6c),  Elinga Trumpaitė (7b), Ieva Tumėnaitė, Darius Zagrebaitis (8b), Meda Žibėnaitė, Saimonas Baltys, Gabija Urbanavičiūtė, Šarūnas Gromavičius, Sintė Klaudija Tendzegolskytė, Simas Žalandauskas, Titas Augulis (8a).

15 mokinių, kurie pasiekė rezultatą 90-100%, gaus I laipsnio diplomus, 37 mokiniai, pasiekę rezultatą 80-90%, gaus  II laipsnio diplomus. 42 mokiniai, pasiekę rezultat1 70-80%, gaus III laipsnio diplomus.

Sveikiname visus laimėtojus ir dalyvius. Puiki motyvacija mokytis ir dirbti toliau!!!

Mokytojos Birutė Pakšienė, Jovita Braukienė, Inga Janaščienė ir Jolanta Baronienė