Visus Krašuonos progimnazijos bendruomenės narius kviečiame prisijungti prie pilietinės iniciatyvos ir dalyvauti fotografijos konkurse
PAMATYK TRISPALVĘ SAVO KASDIENYBĖJE“, skirtame Kovo 11-osios – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos 30-mečiui.
Tegul geltona, žalia ir raudona amžiams vienija mus!

Būkite pilietiški, kūrybingi ir atraskite Lietuvos trispalvę savo kasdienėje aplinkoje, nufotografuokite ir nuotraukas atsiųskite iki kovo 5d. adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Komisija išrinks tris pačias įdomiausias, kūrybiškiausias bei labiausiai temą atspindinčias nuotraukas, kurių autoriai bus apdovanoti šventės metu.
REIKALAVIMAI NUOTRAUKOMS:
• Vienas dalyvis gali atsiųsti ne daugiau kaip tris nuotraukas. Prie kiekvienos nuotraukos turi būti nurodyta: autoriaus vardas, pavardė ir amžius.
• Nuotraukos gali būti šiek tiek patobulintos skaitmeniniu būdu: apkirptos, nežymiai pakoreguotos spalvos. Kiti pakeitimai negalimi.
• Jei nuotraukoje vaizduojami kiti asmenys, dalyvis, prieš pateikiant nuotrauką konkursui, turi gauti asmens sutikimą.
• Konkurso dalyvis užtikrina, kad pateiktos nuotraukos yra originalūs jo kūriniai, nepažeidžiantys kito asmens ar autoriaus teisių ir kitos intelektinės nuosavybės teisių.

Keletas pavyzdžių:

kovo_11 (1)