2020 m. sausio 13 d. Krašuonos progimnazijos bendruomenė kaip ir kiekvienais metais atsiliepė į Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti iniciatyvą bei dalyvavo akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“. Per pirmą pamoką kabinetuose dešimčiai minučių buvo užgesinta šviesa, languose sužibo atminimo žvakutės, prisiminti 1991 metų sausio mėn. įvykiai.
JKL Utenos skyriaus pirmininko Dominyko Žvirblio ir mokytojos Jolitos Šulskienės iniciatyva mokyklos bendruomenė prisijungė prie „Neužmirštuolės “ akcijos. Sausio 13-osios rytą 8b klasės mokinės Austėja ir Ieva išdalino neužmirštuolių žiedelius. 5a klasės mokiniai kartu su auklėtoja Dalia Puodžiukiene surengė pilietiškumo akciją „Neužmirštuolių pieva“, kurios metu mokyklos kieme pasodino popierines neužmirštuoles, tapusias Sausio 13-osios aukų atminimo ženklu.

Istorijos mokytoja Dalia Dindienė

01 (1)