Goda Bankauskaitė Gylytė (8c) puikiai pasirodė nacionaliniame mokinių piešinių konkurse „Mes užaugome laisvi“, skirtame Laisvės gynėjų dienai. Iš pusės tūkstančio konkursui pateiktų dailės darbų, atsiųstų iš įvairių Lietuvos regionų, buvo atrinkta po 20 išskirtinių kūrinių (trijose amžiaus grupėse), tarp jų – ir mūsų progimnazijos mokinės Godos tapybos darbas „Tegul žydi laisvė!“. Meniškas, spalvingas bei jautrus aštuntokės kūrinys, skirtas Baltijos keliui atminti, pateko į Respublikinę geriausių konkurso darbų parodą, eksponuojamą Lietuvos Respublikos Seimo II rūmų parodų  galerijoje.

sausio_13 (1)
sausio_13 (10)
sausio_13 (2)
sausio_13 (3)
sausio_13 (4)
sausio_13 (5)
sausio_13 (6)
sausio_13 (7)
sausio_13 (8)
sausio_13 (9)

Pilietiški ir kūrybingi mūsų progimnazijos 5-8 klasių mokiniai aktyviai įsitraukė į nacionalinio piešinių konkurso „Mes užaugome laisvi“ dalyvių gretas. Konkurso, kuris yra meninio ir kultūrinio ugdymo projekto „Mus moko patirtis ir praeitis“ dalis, tikslas – padėti jaunajai kartai suvokti Laisvės vertę, puoselėti Tėvynės meilės bei tautinės savigarbos jausmą. Per dailės pamokas mokiniai prisiminė Lietuvos laisvės kelią ir pasirinktomis meninės raiškos priemonėmis kūrė kompozicijas, ieškojo tautos ir žmogaus laisvę įprasminančių originalių meninių sprendimų, kūriniuose atspindėjo praeities ir dabarties sąsajas, atskleidė, kas jiems yra laisvė ir kaip jie vertina savo gyvenimą laisvoje šalyje. Meniškiausius ir originaliausius darbus sukūrė: Rugilė Tūzaitė (5a), Justė Palskytė (5b), Justė Bernotaitė, Gustė Galinytė ir Liepa Matiukaitė (6a), Zeinab Mamedova (6b), Viltautė Guogytė ir Kotryna Tauginaitė (7b). Pasirengti konkursui mokiniams padėjo dailės mokytoja ekspertė Dalia Puodžiukienė.

Dailės mokytoja Dalia