Utenos Krašuonos progimnazija (kodas 190182692, adresas – V. Kudirkos 5 Utena, elektroninis adresas – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel. Nr. 8 389 61009) į darbą priims fizikos mokytoją: nepilnas darbo krūvis (įskaitant mokymą namie). Darbo sutarties rūšis – neterminuota. Darbo pradžia - 2020 vasario 3d. Kasmetinių atostogų trukmė – 40 darbo dienų. Darbo savaitės trukmė – 5 darbo dienos. Darbo dienos trukmė – pagal sudarytą pamokų tvarkaraštį. Darbo užmokestis mokamas pagal Darbo apmokėjimo įstatymo 5 priedą du kartus per mėnesį.
Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:
1. prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
2. asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
3. išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
4. gyvenimo aprašymą;
5. pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;
6. pedagoginių ir psichologinių žinių kursų išklausymo dokumento kopiją;
7. atrankai pretendentas taip pat gali pateikti buvusių darboviečių rekomendaciją.
Pretendentas dokumentus skelbime pristato nurodytu adresu asmeniškai, siunčia registruotu laišku arba elektroniniu paštu. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui. Dokumentams priimti nustatomas 14 kalendorinių dienų terminas, įskaitant paskelbimo dieną.