Prieškalėdinis laikotarpis – gerų darbų metas. Gera gauti dovanų, bet ir labai smagu dovanoti. 6a klasės mokiniai nusprendė spalvingai papuošti meduolius ir artėjant gražiausiai metų šventei padovanoti Maltos ordino pagalbos tarnybos Utenos maltiečių globojamiems vienišiems senoliams. Vaikai susikaupę, labai stengdamiesi spalvingai ir gražiai papuošė meduolius. Kai sudžiūvo glaistas, meduoliai buvo gražiai supakuoti ir atiduoti Utenos maltiečių savanoriams, kurie ir išdalins vienišiems seneliams ir močiutėms.
O pinigus, suaukotus per Pyragų dieną, įteikėme nuostabiam mažam berniukui Marijonui su visos mūsų mokyklos bendruomenės nuoširdžiausiais linkėjimais kuo greičiau pasveikti: juk Kalėdos – stebuklų metas!

6a klasės vadovė Audronė Tijūnėlienė

stebuklas (1)