Utenos Krašuonos progimnazija 2018 m. įsitraukė į ERASMUS+ programos bendrojo ugdymo strateginių partnerysčių projektą „Pasiruošk, dėmesio, pirmyn į 2020-uosius!“. Vyksta įvairios veiklos tiek progimnazijoje, tiek projekte dalyvaujančiose šalyse. 2019 m. rudenį prieš vykstant į projekte dalyvaujančių šalių susitikimą Graikijoje, mokykloje buvo paskelbtas plakato konkursas. Pradinių bei 5 - 6 klasių mokiniai kūrė plakatus sporto - sveikatos tema. Jie galvojo šūkius, rašė juos anglų kalba. Balsavimo rezultatai lėmė, kad už plakatų gausą ir gražų jų atlikimą, 2a klasės mokinei Radvilei Mačionytei buvo įteiktas prizas („Juventus“ marškinėliai, gertuvė, atšvaitai, pieštukai). Už meniškiausiai sukurtą plakatą prizais buvo apdovanota 6a klasės mokinė Justina Bernotaitė. Dagiausiai balsų surinkęs plakatas kartu projekto dalyviais keliavo į Graikiją. Tai 5b klasės mokinės Justės Palskytės plakatas. Abi Justės gavo ir leidykloje atspausdintus plakatus.
Labai džiugu, kada mokiniai atskleidžia savo menišką pusę dalyvaudami projekte. Kūrybiškumui atskleisti reikia tik tinkamos erdvės ir laiko. Išlikime sveiki ir kūrybingi.

Parengė anglų k. mokytoja Daiva Rimšienė