2019 m. lapkričio 20 d. 6b klasės mokinės Liepa Čiutaitė ir Zeinab Mamedova dalyvavo Jungtinių Tautų Vaikų teisių konvencijos 30-mečio renginyje „Vaikų forumas”.
Renginio atidaryme Lietuvos Respublikos Vyriausybėje sveikinimo žodį tare LMS jaunimo politikos koordinatorė Simona Statauskaitė, LR Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis, Jungtinių tautų Vaiko teisių komiteto atstovas Bragi Gudbrandsson. Mergaitės dalyvavo Lietuvos Respublikos Vyriausybės pasitarime, kuriame buvo svarstoma Vaikų emocinės sveikatos padėtis Lietuvoje ir Vyriausybės nutarimas dėl 2020 metų paskelbimo Vaikų emocinės gerovės metais.
Antroje dienos pusėje mokinės dalyvavo specialioje tiesioginėje LRT laidoje „Vaikų forumas”, kurioje turėjo galimybę dalyvauti diskusijoje pagal temas: „Aplinkosauga ir klimato kaita", „Draugiška mokykla", „Saugus internetas", „Priimk save". Laidoje Lietuvos mokyklų mokiniai diskutavo, išreiškė savo požiūrį, ieškojo sprendimų aktualiems iššūkiams spręsti.
Džiugu, kad mūsų mokykos mokinės dalyvavo renginyje, kuriame vaikų balsas buvo išklausytas ir išgirstas.

Jolita Šulskienė

vaiku_forumas (1)