maisto bankas2019 m. spalio mėn. rudeninėje „Maisto banko“ akcijoje savanoriškai dirbo 21 Utenos Krašuonos progimnazijos mokinys. Parduotuvėje „Lidl“ jie kvietė pirkėjus nupirkti ir paaukoti ilgai negendančio maisto nepasiturintiems žmonėms. Progimnazijos savanoriai paramą maistu rinko su VšĮ „Sveikatą į namus“ (direktorė Severina Jurgelėnienė).
Dėkoju Tilei Michailovaitei (5a), Urtei Žigelytei (5a), Einorui Rasteniui (5b), Paulinai Mikuckaitei (5b), Akvilei Šapolaitei (5b), Titui Bareišiui (5c), Normantui Juršiui (5c), Godai Ivanauskaitei (5c), Aurėjai Keinaitei (5c), Atėnei Kvedaraitei (5c), Joriui Masiui (5c), Žygimantui Ruzgui (5c), Austėjai Valkauskaitei (5c), Viltei Vidžiūnaitei (5c), Viktorijai Petruokaitei (6a), Austėjai Smirnovaitei (6a), Ramintai Rezgytei (7a), Gabijai Stasiūnaitei (7a), Medai Žibėnaitei (8a), Godai Bankauskaitei - Gylytei (8c), Viltei Vaičiūnaitei (8c) už geranorišką, prasmingą ir vertą pagarbos darbą, kuris skaidrina vargingiau gyvenančių šeimų kasdienybę.

Socialinė pedagogė Violeta Vaičiūnienė