3 b klasės mokiniai, jų šeimos bei mokytoja prisijungė prie Olimpinio mėnesio projekto. Šis projektas skirtas pradinių klasių mokinius nesveiką elgseną keisti į sveiką, t.y. daugiau judėti, sveikiau maitintis, daugiau patirti ir mažinti laiką prie išmaniųjų prietaisų ekranų.Trečiokai išbandė kūrybingus ir komandą formuojančius žaidimus, kuriuose sėkmė įmanoma tik dirbant visiems kartu grupėje. Vykdydami fizinio aktyvumo užduotis ir veiklas, nepamiršo Olimpinių vertybių: draugystės, pagarbos, tobulėjimo. Dalyvaudami maisto degustacijoje vaikai išbandė naujus maisto produktus, skonius. Iš Unos Superbičiulės trečiokai sužinojo, kad Olimpinėse žaidynėse dalyvaujantys sportininkai prieš varžybas, muzikantai ir lektoriai prieš išeidami į sceną nusižiovauja ir tai padeda atsikratyti mieguistumo, pagerina smegenų kraujotaką, todėl pagerėja mąstymas. Savaitgaliais drauge su tėveliais vaikai laiką leido parke, gamino košes, drauge sportavo, pildė dėkingumo žurnalus.

Rita Rimšelienė

projektas (1)