Vadovaujanti LR Švietimo įstatymo 59 str. 3 p., Utenos rajono savivaldybės direktoriaus 2019-05-07 įsakymu Nr. AĮ-568 „Dėl konkurso švietimo įstaigų vadovų pareigoms užimti paskelbimo“ paskelbtas konkursas Krašuonos progimnazijos direktoriaus pareigoms eiti.

Pretendentų atrankos posėdžiai vyks 2019 m. lapkričio 22 d. Pretendentai dokumentus gali pateikti tiesiogiai adresu Utenio a. 4, 28503 Utena, Teisės ir civilinės metrikacijos skyriui (327 kab.), elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba registruotu laišku iki 2019 m. lapkričio 8 d.
Pagrindinis skelbimo tekstas skelbiamas Utenos rajono savivaldybės interneto svetainėje>>>