2019 m. gegužės 7 dieną „Utenio“ stadione šurmuliavo mokiniai, kur vyko Utenos rajono mokyklų mokinių lengvosios atletikos keturkovės varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Mergaičių grupėje komandinėje įskaitoje pirmąją vietą iškovojo Krašuonos progimnazijos komanda, kurią atstovavo Eva Pernavaitė, Austėja Jučiūtė, Ieva Tumėnaitė, Greta Pelanytė (7b), Austėja Dijokaitė, Kamilė Vaitkevičiūtė (7a), Miglė Daneikaitė (6b). Dalyviai bėgo 60 metrų, metė kamuoliuką, šoko į tolį ir bėgo: mergaitės 500 m, berniukai 800 m. Susumavus rezultatus mergaičių tarpe antrąją vietą iškovojo – Eva Pernavaitė (7b).
Komandinėje įskaitoje pirmąsias vietas iškovojusios komandos pateko į Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos keturkovės zonines varžybas, kurios vyko gegužės 16 dieną Utenoje. Mergaičių grupėje komandinėje įskaitoje antrąją vietą iškovojo Krašuonos progimnazija. Komandos vadovas G. Šutinys.