Tikrai daugelis moksleivių žino apie jau gerą dešimtmetį gyvuojantį intelektinį televizijos projektą „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“, kuris sukviečia gabiausius šalies mokinius susirungti televizijos studijoje ir pademonstruoti sukauptas žinias. Tikrai ne vienas mokinys mielai praleidžia savaitgalį prie televizijos ekrano, žiūrėdamas šią laidą, pasitikrindamas savo žinias ir gebėjimus.
Mes džiaugiamės ir didžiuojamės, kad šiais metais „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ finalo nugalėtoja tapo mūsų mokyklos 5a klasės mokinė Justė Bernotaitė, atkakliai siekusi pergalės. Finalo link ėjo ramiai ir užtikrintai. Ją lydėjo istorijos mokytoja Dalia Dindienė, o nuoširdžiai palaikė ir linkėjo sėkmės 5a klasės sirgaliai ir klasės vadovė Audronė Tijūnėlienė.
Sveikiname Justę ir linkime kuo didžiausios sėkmės moksle, neformaliojo švietimo veiklose ir kituose konkursuose!

Klasės vadovė Audronė Tijūnėlienė

juste (1)