2019 m. kovo 21 d. progimnazijos bendruomenė smagiai šventė 28 – ąjį mokyklos gimtadienį. Aktų salėje vyko Šventinis koncertas, kurio metu šauniai pasirodė mūsų mokiniai su savo parengta programa. Koncertą pradėjome Europos himnu. Mokiniai grojo, šoko, dainavo, vaidino, pristatinėjo video linkėjimus, dėkojo mokytojams. Programą paįvairino mokyklos šokių grupės „Stella" šokėjos, o 5 klasės mokinys Konradas su savo šokių partnere Guste pademonstravo pramoginį šokį. Šventinį koncertą tradiciškai baigėme Mokyklos daina.
Po koncerto mokykloje įkurtas Kino klubas pakvietė mokinius į gimtadienio kino salę. Kino filmų mylėtojai galėjo mėgautis kino menu, kiti gi turėjo galimybę klasėje surengti žiburėlį ir paragauti gimtadienio torto. Šventinės dienos renginius vainikavo diskoteka, į kurią pirmą kartą pasikvietėme profesionalų didžėjų Martyną. Buvo daug geros muzikos, šviesos efektų ir smagios nuotaikos.
Tradicija tapęs mūsų šaunios progimnazijos gimtadienis – smagi pavasarinė šventė visai mokyklos bendruomenei.

Jolita Šulskienė

mokyklai_28 (1)