Šiais metais mūsų mokykla prisijungė prie kino edukacijos projekto „Kino klubai“, kurį įgyvendina Lietuvos kino centras prie Kultūros ministerijos. Kino klubo dėka kiekvieną savaitę savo mokykloje galime surengti po filmo peržiūrą iš specialiai projektui sudaryto filmų katalogo, patys pasirinkdami norimą filmą. Filmus moksleiviai gali žiūrėti legaliai ir nemokamai. Kino klubai atveria išskirtinę galimybę suburti vaikus smagioje, laisvoje, neformalioje ir įtraukiančioje mokymosi aplinkoje. Šis projektas leis mokiniams tobulėti naudojant kiną kaip mokymosi priemonę. Be to, tikimės prisijungti prie šalies ir tarptautinio kino klubų tinklo. Taigi, atsivers didesnės galimybės užmegzti platesnius ryšius, dalytis ir dalyvauti visiškai naujo lygmens veikloje. Kinas – ne tik laisvalaikio praleidimo būdas. Kinas gali padėti vaikams mokytis. Kino edukacijos projekto kuratorė mokytoja Jolita Šulskienė, Kino klubui vadovauja 6b klasės mokinė Elinga Trumpaitė.

Jolita Šulskienė