2019 m. vasario 27 dieną 6b klasės mokiniai vyko į edukacinę-pažintinę ekskursiją į Vilnių. Genocido aukų muziejuje apžiūrėjo KGB vidaus kalėjimo patalpas, įrengtas Sovietų Sąjungai okupavus Lietuvą. Vadinamajame vidaus kalėjime suimtieji būdavo laikomi tik iki tardymo pabaigos, o vėliau išvežami į GULAG’o kalėjimus ir lagerius. Edukacinio užsiėmimo „Vaikai tremtyje“ metu susipažino su trėmimų organizavimo ir vykdymo procedūra, patirtais išgyvenimais ir pastangomis išlikti.
Roko mamos iniciatyva lankėmės Lietuvos teismo ekspertizės centre. Čia daromos kriminalistinės ekspertizės tiriant nusikaltimus, nagrinėjant baudžiamasias ir civilines bylas. Šiuo metu įstaigoje yra atliekami 38 rūšių tyrimai. Centro darbuotojai supažindino su rašysenos, balistine, žmogaus kojų ir avalynės pėdsakų, eismo įvykių, technine dokumentų ekspertize.

6b klasės vadovė Dalia Dindienė

6b_vilnius (1)