2018 m. spalio 18 d 5a ir 5b klasių mokiniai kartu su klasių vadovėmis Jolita Šulskiene ir Audrone Tijūnėliene lankėsi Utenos Gyvūnų globos namuose. Ėjo ne tuščiomis: nešė šuniukams ir kačiukams maisto, skanėstų, dubenėlių. O kadangi jau artinasi žiema, ir daug gyvūnėlių gyvena lauke, tai atnešė ir anklodžių. Džiugu buvo matyti, kad vaikai ne tik nešė gyvūnėliams dovanų, bet ir aukojo pinigų.
Mokiniai aplankė gyvūnus, gyvenančius voljeruose, pririštus lauke. Smagiausia buvo kačių kambaryje, kur katės ne tik noriai bendravo su vaikais, bet ir mielai pozavo nuotraukoms.
Gaila, kad tiek daug gyvūnėlių niekam nereikalingi, bet džiugu, kad jie turi nors tokius namus, kur jais pasirūpina, pamaitina.

Penktokės Gustė Galinytė ir Adrija Janaudytė