2018 m. balandžio 5 - 6 dienomis vyko Europos socialinio fondo agentūros finansuojamo projekto „Matematinė papildyta realybė“ mokymai mokytojams „Bendrųjų gebėjimų plėtojimas“. Projektas įgyvendinimas kartu su partneriais Utenos švietimo centru, Utenos Krašuonos progimnazija, Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija, Utenos r. Daugailių ir Saldutiškio pagrindinėmis mokyklomis bei Klaipėdos Simono Dacho progimnazija. Projekto tikslas - pagerinti aštuntos klasės mokinių matematikos pasiekimus, integruojant papildytą realybę į ugdymo turinį. Mūsų  mokyklos mokytojos G. Šemelienė, V. Musteikienė, D. Dindienė, D. Puodžiukienė, A. Vitėnienė ir J. Baronienė dalyvavo mokymuose, susipažino su papildytos realybės programomis, virtualia mokymo aplinka Edmodo, kūrė auras, interaktyvias nuotraukas. Dėkojame seminaro vedėjai, konsultantei, Klaipėdos Simono Dacho progimnazijos fizikos mokytojai ekspertei Virginijai Birenienei.

3 (1)